Úvod  >  Materiálové zloženie

MATERIÁLOVÉ ZLOŽENIE PLAVIEK

 

 

TYR Durafast: 53% Polyester / 47% Polyester PBT. Plavky označené takýmto symbolom alebo nápisom sú vyrobené z odolného materiálu voči bazénovým chemikáliam - polyesterových vlákien. Tieto plavky neposkytujú elasticitu, a preto doporučujeme vybrať veľkosť o jedno číslo väčšiu ako pri plavkách s obsahom elastanu.Plavky sú vhodné na tréningy alebo časté používanie. Doporučujeme poctivo dodržiavať pokyny na ošetrovanie a starostlivosť o plavky.

 

TYR Durafast Elite: 94% Polyester / 6% Elastan. Plavky označené takýmto symbolom, alebo nápisom sú vyrobené z odolného materiálu voči bazénovým chemikáliam - polyesteru s veľmi nízkym obsahom elastanu poskytujúceho lepšiu prispôsobivosť a pružnosť. Odolnosť plaviek je okolo 300 hodín ich používania. Plavky sú vhodné na tréningy alebo časté používanie v bazénoch. Doporučujeme poctivo dodržiavať pokyny na ošetrovanie a starostlivosť o plavky.

 

Durafast Lite: 88% Polyester / 12% Elastan Plavky označené takýmto symbolom, alebo nápisom sú vyrobené z odolného materiálu voči bazénovým chemikáliam - polyesteru s veľmi nízkym obsahom elastanu poskytujúceho lepšiu prispôsobivosť a pružnosť. Odolnosť plaviek je okolo 200 hodín ich používania. Plavky sú vhodné na tréningy alebo časté používanie v bazénoch. Doporučujeme poctivo dodržiavať pokyny na ošetrovanie a starostlivosť o plavky. Základná chrakteristika : 200+ Hodín používania :: 100% odolnosť voči chlóru :: o 30% ľahší materiál ako Durafast Elite :: Zaručuje 360stupňov rozsah pohybu :: UPF 50+

 

 

TYR Durafast Stretch: 93% Polyester / 7% Elastan. Plavky označené takýmto symbolom, alebo nápisom sú vyrobené z odolného materiálu voči bazénovým chemikáliam - polyesteru s veľmi nízkym obsahom elastanu poskytujúci lepšiu prispôsobivosť a pružnosť. Odolnosť plaviek je okolo 300 hodín ich použivania. Plavky sú vhodné na tréningy alebo časté používanie v bazénoch. Doporučujeme poctivo dodržiavať pokyny na ošetrovanie a starostlivosť o plavky.

 

TYR Xtralife Lycra: 80% polyester / 20% Xtralife elastan. Plavky označené týmto symbolom sú vyrobené z materiálu obsahujúceho spandex (nazývaný tiež lykra). Obsah pružného spandexu zaručuje pružnosť a pohodlie. Životnosť plaviek je limitovaná a závislá od agresivity chemikálií v bazénoch. Doporučujeme poctivo dodržiavať pokyny na ošetrovanie a starostlivosť o plavky.

 

SPEEDO Endurance+: 53% Polyester / 47% Polyester PBT. Plavky označené takýmto symbolom alebo nápisom sú vyrobené z odolného materiálu voči bazénovým chemikáliam. 100% odolnosť voči chlóru. Udržia si svoju farebnosť  až 20x dlhšie ako tradičné plavky vyrábané z elastanu. Plavky sú vhodné na tréningy alebo časté používanie. Doporučujeme dodržiavať pokyny na ošetrovanie a starostlivosť o plavky.

 

SPEEDO ENDURANCE®10: 80% polyamid (nylon) / 20% XtraLife Elastan. Endurance10 je material, ktorý je svojou úpravou 10x viac odolnejší voči chlóru ako tradične zaužívaný material s obsahom elastanu. XtraLife Elastan udrží tvar dlhšie ako obyčajný (neurpavovaný) elastan.

 

0.00 € / 0 ks