Úvod  >  O značke TYR

O ZNAČKE TYR


Firma TYR je pomenovaná po mytickom bohovi Norse - bohovi bojovníkov a božstva medzi všetkými športovcami.  Založená v roku 1985, firma TYR sa zasvätila  vývoju  novej generácie súťažných plaviek ako aj plaviek určeným na rekreačne plávanie a plaveckých doplnkov.

TYR je najväčšia súkromná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou špecializovaného plaveckého oblečenia v severnej Amerike. Firma TYR je dcérskou spoločnosťou Swimwear Anywhere. Swimwear Anywhere je druhým najväčším výrobcom značkového plaveckého oblečenia v severnej Amerike.  Swimwear Anywhere dizajnuje a vyrába plavky a doplnky pre známe americké značky ako sú Liz Claiborne, DKNY, Juicy Couture, Carmen Marc Valvo a ďalšie.

TYR dizajnovala a ušila na mieru  červené plavky, ktoré nosili všetci členovia v preslávenom americkom seriály Pobrežná Hliadka "Baywatch."

Martina Moravcová a slovenskí reprezentanti túto značku dôverne poznajú, kedže v TYR produktoch nás repezentovali vo svete takmer 10 rokov, od roku 1999-2008, a to práve vďaka sponzorskej podpore firmy TYR Sport, Inc. Viac o svetových športovcoch, ktorých si firma TYR  vybrala na prezentáciu svojej značky nájdete na americkej stránke www.tyr.com

0.00 € / 0 ks